web analytics

Blog

Belarus’ta Rusça Kursu İçin Doğru Adres

Belarus'ta Rusça Kursu İçin Doğru Adres
Genel

Belarus’ta Rusça Kursu İçin Doğru Adres

Belarus’ta Rusça Kursu İçin Doğru Adres

Asya Kıtası’nın en önemli dili konumunda olan Rusçayı öğrenmek, artık daha kolay. Belarus’ta Rusça kursu için doğru adres, deneyimli kurumlarla işbirliği içinde olan firmamızdır. Dilerseniz çalışma hayatı içinde, dilerseniz, kültür hayatınıza renk katmak için, Rusça konuşmak istediğiniz anda, bunun belirli kalıpları olduğunu hatırlatmakta fayda var. Yerinde ve o dili konuşan toplumda lisan öğrenmek, çok daha kolay ve sağlamdır. Belarus eğitim kurumları ve toplum yaşantısının özelliklerine yakından tanık olacak ve Rusya’nın ne kadar güçlü bir dil olduğunun ayrımına varacaksınız. Neden Belarus’ta Rusça kursuna gitmeliyim? Diyenler için Belarus hakkında bazı bilgiler vermek yararlı olacaktır:

– Kent hayatı sakin ve düzenlidir –

-Doğan’ın yeşili ile şehir yan yana ahenk içindedir. –

Okuma yazma oranı %99 gibi, çok yüksek düzeydedir.

-Ülkeye eğitim için gelenlere, yardım ve saygı duygusu yoğundur.

-Eğitim kurumları ve üniversitelerdeki öğrenim, kaliteli ve dünya çapındaki standartlardadır

– Eğitim dili Rusçadır.

Bu bilgiler ışığında Belarus’ta Rusça kursu için doğru adrestesiniz diyebiliriz. Her yaş grubundan dil kursuna katılmak isteyenlere özel imkanlar, yıl boyu aktiftir. Yurtdışı Eğitim imkanlarını rahatlıkla kullanabileceğiniz kurumumuzda, misafir değil, ekip arkadaşı gibi karşılanırsınız. Rahat ve huzurlu Rusça kursumuzda eğlenerek ve öğrenerek, bir lisans sahibi olacaksınız.

Rusçayı Yaşayarak, Konuşarak Öğrenin

Rus dilinin tüm gramer ve konuşma özelliklerine hakim olan kursumuzda, “Her dil, konuşulduğu ülkede öğrenilir.” İlkesini savunuyoruz. Çünkü yaşayan her  dili, ait olduğu kültürde, tüm detayları ile kavrayabilirsiniz. Günlük konuşmadan uzak, sadece kitap ve anlatım üzerinden Rusça öğrenmek, çok zor ve yorucudur .Telaffuzlar ve vurgular ancak Rusça konuşulan bir yaşamda anlaşılabilir. Bu bilimsel gerçek doğrultusunda Rusça öğrenmek isteyen herkese, Belarus’ta katılımlı aktif Rusça öğrenmenin olanaklarını sunuyoruz. Kısa sürede kurs programlarının faydasını görerek, konuşmanızı ilerletecek, Belarus’ta dolaşırken, Rusçanızı hiç unutmadan tekrar edebileceksiniz. Sürekli konuştuğunuz için de artık düşüncelerinizi, Rusça anlatıp Rusça ifade edebileceksiniz. Belarus Eğitim Kurumları için de sizlere hizmet veren kursumuza katılın ve Rusçayı yaşayarak, konuşarak öğrenin. Detaylı bilgileri ve olanakları öğrenmek için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Belarus’ta Rusça kursu ile Rusya’nın eğitim coğrafyasını Feth edeceksiniz.